+380 (352) 220555  
 +380 (67) 5223939  
 
О компанииКаталогиДокументацияЗадать вопросКонтакты
ukr
rus
eng
  
Главная
|
Карта
 

  
 
Розумний будинок (Legrand)
Основні електропристрої
 
  Научим Ваш дом думать
     
     
   

Дім вільної людини – справа техніки, якою ми володіємо!

Те, що кожна новітня технологія починає свій розвиток з великих мегаполісів, ні для кого не секрет. Там кращий попит і перспективи. То ж коли у 2007 році наша команда зацікавилася системою „розумний дім” і вирішила впроваджувати дану технологію у Тернопільському регіоні, в наш успіх мало хто вірив. Однак ми пішли на свідомий ризик і створили компанію, назву котрій дала система, з котрої, власне, усе й почалося – „Інтелдім”.

Ставлячи перед собою амбіційні плани, підприємство почало швидко розвиватися: урізноманітнювався асортимент продукції та послуг, зростав кадровий ресурс та технічні можливості, географія замовлень поширилася на західноукраїнський регіон. І першочерговою причиною такого прогресу були запити наших клієнтів, кількість яких також невпинно зростала. Зацікавлені у сучасних інженерних системах замовники свої ідеї та задуми довіряли саме нам, оскільки ми першими зрозуміли їх потребу. А це, в свою чергу, спонукало нас ще глибше вивчати даний ринок, аби вирішувати поставлені задачі найраціональнішим способом.

Еволюція компанії „Інтелдім” триває і тепер. Ми не стоїмо на місці, оминаючи стереотипи, створюємо і пропонуємо новинки, формуємо ринок. Ми не залежимо від брендів і пропонуємо нашим клієнтам лише найвигідніші рішення найскладніших завдань. Усі наші менеджери, інженери, проектанти, монтажники проходять спеціальне навчання і постійно покращують свій професійний рівень на спеціалізованих конференціях, семінарах, тренінгах.

Продукція, пропонована ПП „Інтелдім”, відповідає останнім досягненням науки. Випереджаючи час, дані технології покращують комфорт, підвищують ефективність праці та виробництва, роблять приємнішим побут, економлять ресурси та кошти. Якість обладнання гарантована сертифікатами відповідності міжнародним та українським стандартам. Наші можливості та досвід є привабливою основою для співпраці з дизайнерами, будівельними організаціями тощо. І ми завжди радо вітаємо нових ділових партнерів у нашому дружному колі однодумців, які сміливо вірять у здобутки науково-технічного прогресу і допомагають створювати „розумні” будинки вільних людей, вільних у своїх бажаннях та задумах.


   MyCounter - Ваш счётчик