+380 (352) 220555  
 +380 (67) 5223939  
 
About the companyCataloguesDocumentationTo ask a questionContacts
ukr
rus
eng
  
Main
|
Map
 

  
 
Розумний будинок (Legrand)
Основні електропристрої
 
  We'll teach your house to think
     
     
   

Про компанію

Підприємство спеціалізується на проектуванні систем автоматизації та диспетчеризації будівель різного цільового призначення, продажі та встановленні відповідного обладнання.

Як інтегратор провідних світових компаній ми представляємо у західноукраїнському регіоні найсучасніші технології.

Основний принцип роботи – орієнтація на індивідуальні побажання замовника, комплексний підхід до побудови цілісної системи управління об’єктом.

Попри те, що підприємство відносно молоде (засноване у 2007 році), наша молода та прогресивна команда вже має значний досвід осучаснення та модернізації приватних і промислових об’єктів. У нашому активі є необхідний асортимент засобів, знань, кваліфікований кадровий ресурс для реалізації широкого спектру завдань.

Для ефективної експлуатації встановленого обладнання передбачене навчання персоналу (якщо це промисловий об’єкт) або ж індивідуальна консультація (для приватних замовників).

Підприємство також здійснює сервісний гарантійний та післягарантійний супровід.

Продукція, пропонована ПП „Інтелдім”, відповідає останнім досягненням науки. Випереджаючи час, дані технології покращують комфорт, підвищують ефективність праці та виробництва, роблять приємнішим побут, економлять ресурси та кошти.

Якість обладнання та робіт відповідна міжнародним та українським стандартам.


   MyCounter - Ваш счётчик