+380 (352) 220555  
 +380 (67) 5223939  
 
О компанииКаталогиДокументацияЗадать вопросКонтакты
ukr
rus
eng
  
Главная
|
Карта
 

  
 
Розумний будинок (Legrand)
Основні електропристрої
 
  Научим Ваш дом думать
     
     
   

Про компанію

Підприємство спеціалізується на проектуванні систем автоматизації та диспетчеризації будівель різного цільового призначення, продажі та встановленні відповідного обладнання.

Як інтегратор провідних світових компаній ми представляємо у західноукраїнському регіоні найсучасніші технології.

Основний принцип роботи – орієнтація на індивідуальні побажання замовника, комплексний підхід до побудови цілісної системи управління об’єктом.

Попри те, що підприємство відносно молоде (засноване у 2007 році), наша молода та прогресивна команда вже має значний досвід осучаснення та модернізації приватних і промислових об’єктів. У нашому активі є необхідний асортимент засобів, знань, кваліфікований кадровий ресурс для реалізації широкого спектру завдань.

Для ефективної експлуатації встановленого обладнання передбачене навчання персоналу (якщо це промисловий об’єкт) або ж індивідуальна консультація (для приватних замовників).

Підприємство також здійснює сервісний гарантійний та післягарантійний супровід.

Продукція, пропонована ПП „Інтелдім”, відповідає останнім досягненням науки. Випереджаючи час, дані технології покращують комфорт, підвищують ефективність праці та виробництва, роблять приємнішим побут, економлять ресурси та кошти.

Якість обладнання та робіт відповідна міжнародним та українським стандартам.


   MyCounter - Ваш счётчик